Tenis stołowy

A: rocznik 2005-2006
B: rocznik 2007-2008
C: rocznik 2009 i 2010

Chłopców

Lp.Grupa AGrupa BGrupa C
1.Lublin (3 os.)Lublin (4 os.)Lublin (6 os.)
2.Żyrardów (1 os.)Żyrardów (1 os.)
3.Płock (5 os.)Płock (3 os.)Płock (5 os.)
4.
5.Połczyn-Zdrój (2 os.)Połczyn-Zdrój (1 os.)
6.Konarzyny (1 os.)Konarzyny (4 os.)
7.Szczecin (4 os.)Szczecin (5 os.)Szczecin (4 os.)
8.Warszawa-Praga (5 os.)Warszawa-Praga (5 os.)

Kategoria A

Lp.MiejsceImię i nazwiskoStowarzyszenie
1.IMaciej MałyszekSL SALOS KALINA Lublin
2.IIŁukasz ZięcinaSL SALOS Szczecin
3.IIIMariusz WatrakiewiczSL SALOS KALINA Lublin
4.IVMichał CydzikSL SALOS Szczecin
5.VJakub ŁyskawaSL SALOS Szczecin
6.VIEryk KarczyńskiSL SALOS Szczecin
7.VIIMateusz KowalskiSL SALOS KALINA Lublin
8.VIIIDominik CzajaSL SALOS Połczyn-Zdrój
9.IXKajetan ŻmijewskiSL SALOS Płock
10.XAdam HalhoulSL SALOS Połczyn-Zdrój

Kategoria A deble

Lp.MiejsceImię i nazwiskoStowarzyszenie
1.IMaciej Małyszek – Jakub KonieczkoSL SALOS KALINA Lublin
2.IIMikołaj Strojek – Mariusz WatrakiewiczSL SALOS KALINA Lublin
3.IIIŁukasz Zięcina – Michał CydzikSL SALOS Szczecin
4.IVEryk Karczyński – Jakub ŁyskawaSL SALOS Szczecin
5.VMaksymilian Gancarz – Mateusz KowalskiSL SALOS KALINA Lublin
6.VIDominik Czaja – Aleksander KrysiakSL SALOS Połczyn-Zdrój

Kategoria B

Lp.MiejsceImię i nazwiskoStowarzyszenie
1.IMichał RajkowskiSL SALOS Płock
2.IIJakub KonieczkoSL SALOS KALINA Lublin
3.IIISzymon KoperSL SALOS Szczecin
4.IVMikołaj StrojekSL SALOS KALINA Lublin
5.VKonrad LemańczykSL SALOS Konarzyny
6.VIMateusz OlkowiczSL SALOS Płock
7.VIIIgor MilczarskiSL SALOS Płock
8.VIIIMiłosz MilczarskiSL SALOS Płock
9.IXBartosz AdamekSL SALOS Szczecin
10.XŁukasz SpychalskiSL SALOS Szczecin
11.XIMateusz OstrowskiSL SALOS KALINA Lublin
12.XIIHubert KlimekSL SALOS Płock
13.XIIIRoman SukcodolskyiSL SALOS Warszawa-Praga
14.XIVJakub MajewskiSL SALOS Szczecin
15.XVBartłomiej KamińskiSL SALOS Szczecin
16.XVIArton BusniukSL SALOS KALINA Lublin

Kategoria B deble

Lp.MiejsceImię i nazwiskoStowarzyszenie
1.IMichał Rajkowski – Mateusz OlkowiczSL SALOS Płock
2.IIŁukasz Spychalski – Szymon KoperSL SALOS Szczecin
3.IIIBartłomiej Kamiński – Jakub MajewskiSL SALOS Szczecin
4.IVDamian Ożga – Mateusz OstrowskiSL SALOS KALINA Lublin
5.VKonrad Lemańczyk – Hubert DorawaSL SALOS Konarzyny
6.VIMiłosz Milczarski – Igor MilczarskiSL SALOS Płock

Kategoria C

Lp.MiejsceImię i nazwiskoStowarzyszenie
1.IDamian OżgaSL SALOS KALINA Lublin
2.IIStanisław CydzikSL SALOS Szczecin
3.IIIWojciech ŁukasikSL SALOS KALINA Lublin
4.IVDawid SugierSL SALOS KALINA Lublin
5.VKrzysztof WronaSL SALOS KALINA Lublin
6.VITomasz JareckiSL SALOS Szczecin
7.VIIHubert JamroSL SALOS Szczecin
8.VIIIAleksander KrysiakSL SALOS Połczyn-Zdrój
9.IXRafał KamińskiSL SALOS Szczecin
10.XGabriel CieślakSL SALOS Warszawa-Praga
11.XIMichał TobólskiSL SALOS KALINA Lublin
12.XIIMaksymilian GancarzSL SALOS KALINA Lublin
13.XIIIMaksymilian WojcieszyńskiSL SALOS Konarzyny
14.XIVIgnacy TyborskiSL SALOS Konarzyny
15.XVIgor CiemnieckiSL SALOS Żyrardów
16.XVIJakub KostrzewskiSL SALOS Konarzyny
17.XVIIMakovetskij OstapSL SALOS Warszawa-Praga
18.XVIIIAdam SobczyńskiSL SALOS Warszawa-Praga
19.XIXDmytro Mykytiuk SL SALOS Warszawa-Praga
20.XXHubert DorawaSL SALOS Konarzyny
21.XXIWiktor SudułSL SALOS Żyrardów
22.XXIISzymon KlimekSL SALOS Płock
23.XXIIIJan SobczyńskiSL SALOS Warszawa-Praga

Kategoria C deble

Lp.MiejsceImię i nazwiskoStowarzyszenie
1.IStanisław Cydzik – Tomasz JareckiSL SALOS Szczecin
2.IIDawid Sugier – Wojciech ŁukasikSL SALOS KALINA Lublin
3.IIIKrzysztof Wrona – Michał TobólskiSL SALOS KALINA Lublin
4.IVRafał Kamiński – Hubert JamroSL SALOS Szczecin
5.VIgor Ciemniecki – Wiktor SudułSL SALOS Żyrardów
6.VIGabriel Cieślak – Makovetskij OstapSL SALOS Warszawa-Praga
7.VIIMaksymilian Wojcieszyński – Jakub KostrzewskiSL SALOS Konarzyny
8.VIIIDmytro Mykytiuk – Adam SobczyńskiSL SALOS Warszawa-Praga

Dziewcząt

Lp.Grupa AGrupa BGrupa C
1.
2.
3.Płock (2 os.)Płock (4 os.)Płock (7 os.)
4.Suwałki (4 os.)
5.Dobieszczyzna (1 os.)
6.Konarzyny (2 os.)Konarzyny (6 os.)
7.
8.

Kategoria A

Lp.MiejsceImię i nazwiskoStowarzyszenie
1.IMaja StańczakSL SALOS Płock
2.IIMilena Wnuk-LipińskaSL SALOS Konarzyny
3.IIIJulia PasiekaSL SALOS Konarzyny

Kategoria A deble

Lp.MiejsceImię nazwiskoStowarzyszenie
1.IMaja Stańczak – Maja ZarębskaSL SALOS Płock
2.IIJulia Pasieka – Milena Wnuk – LipińskaSL SALOS Konarzyny
3.IIILena Gładosz – Julia NowakowskaSL SALOS Płock
Róża Kutno
Róża Kutno
Artykuły: 179