Mikołajkowy Turniej pod Poznaniem

SL SALOS Róża Kutno drużyna rocznika 2010 w sobotę, 12 grudnia uczestniczyliśmy w Turnieju Mikołajkowym w Suchym Lesie organizowanym przez firmę Redbox Poznań. W turnieju wzięło udział 10 zespołów z całej Polski . Po bardzo dobrej grze wywalczyliśmy 3 miejsce i powtórzyliśmy wyczyn z zeszłego roku, choć finał był bardzo blisko. Najlepszym bramkarzem tych zawodów został zawodnik naszej drużyny Antek Stelmaszewski. W turnieju zagrali – Antek Stelmaszewski, Janek Kuciapski, Tomasz Borowiecki, Adam Glanowski, Nadia Zawadzka, Adam Jujka, Seweryn Zaborowski, Tomasz Mycka i Filip Sakowski. Natomiast w niedzielę pozostali zawodnicy naszej drużyny rozegrali sparing w Bedlnie z miejscowym GKSem, w którym zwyciężyli 10 do 9. Dziękuję wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i wysiłek. Trener Michał Janakowski.

Róża Kutno
Róża Kutno
Artykuły: 209