Róża CUP 2020 w piłce siatkowej

Miłą tradycją – naszego stowarzyszenia SL SALOS „RÓŻA KUTNO” w Woźniakowie – związaną z obchodami Dnia Świętego Mikołaja jest organizowanie Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej „RÓŻA CUP” 2020. W tym roku jest to już kolejny turniej siatkówki, gdyż dyscyplina ta zaczyna się cieszyć popularnością wśród dzieci i młodzieży.

W sobotę 5 XII 2020 roku odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt ‘Róża CUP” 2020 w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie. Zawody stały na wysokim poziomie a dzieci pokazały, że już w tak młodym wieku gra w siatkówkę może sprawiać mnóstwo przyjemności. W turnieju wzięło udział ponad 70 osób. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych A (kadetki) i B (młodziczki). Uczestniczyło po 3 zespoły w kategoriach wiekowych.

Wyniki turnieju w Kat A:

 1. SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. D – SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. F – 0:1
 2. SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. F – SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. E – 1:2
 3. SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. E – SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. D – 1:0

Kalcyfikacja końcowa:

 1. I miejsce: SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. E
 2. II miejsce: SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. F
 3. III miejsce: SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. D

Wyniki turnieju w Kat B:

 1. SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. A – SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. B – 2:0
 2. SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. B – SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. C – 1:2
 3. SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. A – SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. C – 2:0

Kalcyfikacja końcowa:

 1. I miejsce: SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. A
 2. II miejsce: SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. C
 3. III miejsce: SL SALOS RÓŻA KUTNO gr. B

Zawodniczki najbardziej wyróżniające się to: Gabriela Smorawska, Maria Maciaszek, Patrycja Zając. Turniej był okazją do dobrej zabawy podczas ponad 5 godzinnej sportowej rywalizacji. Na zakończenie Turnieju, na wszystkich czekały pamiątkowe medale, dyplomy i prezent od Świętego Mikołaja – rękawki. Drużyny puchary i dyplomy. Nad prawidłowym przebiegiem czuwała kadra trenerska (p. Joanna Falczewska, p. Robert Kozicz). Na zakończenie turnieju Prezes – Ks. Henryk Chibowski sdb podziękowała partnerom strategicznym, gdyż zadanie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Sportu oraz Wójta Gminy Kutno Panią Justynę Jasińską. Także sponsorom, obsłudze medycznej technicznej, informatycznej i sędziowskiej. Dziękujemy wszystkim za emocje oraz wspólną zabawę.

Róża Kutno
Róża Kutno
Artykuły: 209