Turniej w Poznaniu

W dniu 8 grudnia nasza drużyna rocznik 2010 wzięła udział w turnieju w Suchym Lesie o puchar wójta gminy Suchy Las. Turniej odbył się na hali sportowo- widowiskowej przy ul. Szkolnej. Brało w nim udział 16 zespołów z całej Polski . Nasza drużyna stawiła się na turnieju w piętnastoosobowym składzie. Zdecydowaliśmy, że wystartujemy dwoma drużynami. Chłopaki z obydwu drużyn zaprezentowali się bardzo przyzwoicie i zajęli kolejno 5 i 7 miejsce. O mały włos awansowali by do półfinału. Pocieszenie jest takie że w grupie ograliśmy późniejszego zwycięzcę turnieju. Bardzo dziękuję chłopakom za zaangażowanie i walkę na boisku i poza nim. Każdy rozegrany turniej jest dla nas motywacją do dalszej zabawy z piłką nożną i osiągania sukcesów.

Pozdrawiam
Michał Janakowski

Róża Kutno
Róża Kutno
Artykuły: 209