Obóz sportowy w Głuchołazach

Obóz sportowy w Głuchołazach odbywał się w aktywnym duchu od 3 do 10 lutego 2018 roku. SALOS „RÓŻA KUTNO” z Woźniakowa w ramach podejmowanych działań z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą, mających na celu przekonanie dzieci i młodzieży o zaletach aktywnej formy spędzania czasu wolnego, zorganizował obóz sportowy w Kompleksie Turystycznym  „SUDETY”  dla 30 osób w piłce nożnej chłopców.

Sport to zdrowie i każdy to powie. W obecnych czasach coraz trudniej jest odciągnąć dzieci sprzed ekranów monitorów, telewizorów, a nam się to udaje. Poprzez realizację programu obozowego w sposób przyjazny, zabawny i dopasowany do uczestników, spotykamy się, ku naszemu zadowoleniu, z przemianą nastawienia wśród naszych podopiecznych. W trakcie obozu odbywały się zajęcia sportowe na hali, boisku pod balonem, na świeżym powietrzu, było to: bieganie i ćwiczenie jako ranny rozruch, piesze wycieczki, gry zespołowe – piłka nożna, sparingi, konkursy, zawody sportowe utrzymane w duchu sportowej i pozytywnej rywalizacji.

Mecze sparingowe

Podczas pobytu w obozie, rozegraliśmy trzy mecze sparingowe.

SL SALOS RÓŻA KUTNO – RUCH RADZIONKÓW (1:3),
SL SALOS RÓŻA KUTNO – FA STARS GRZEGORZOWICE (28:0),
SL SALOS RÓŻA KUTNO – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY (9:2).

Zajęcia prowadzili p. Robert Marzec, p. Sławomir Banasiak oraz wychowawca p. Piotr Frączkiewicz. Wszystkich uzdolnionych sportowo zapraszamy na półkolonie i obozy sportowe. Uprawianie sportu to nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim sposób na życie dla każdego dziecka.

Róża Kutno
Róża Kutno
Artykuły: 209