RÓŻA doceniona przez ŁZPN

Wysoka forma sportowa poparta ciężką i solidną pracą prezentowana w tym sezonie rozgrywkowym przez zawodników drużyny SL SALOS Róża Kutno 2004/05, której trenerem jest Robert Marzec przyniosła oczekiwane efekty. Po raz drugi z rzędu władze ŁZPN doceniły naszą drużynę i zaprosiły ją w sobotę 26 listopada na halowy turniej kwalifikacyjny w ramach Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików i Dzieci. Walka o awans do fazy wojewódzkiej odbędzie się na obiekcie Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności przy ul. Rzgowskiej 17a w Łodzi. W imprezie weźmie udział 10 najlepszych zespołów rocznika 2004 okręgu łódzkiego, które zostały podzielone na dwie grupy. W tym wyśmienitym gronie znalazła się nasza kutnowska drużyna SL SALOS Róża Kutno, która z wielkimi nadziejami uda się na turniej, aby w jak najlepszy sposób reprezentować i promować nasze miasto Kutno na tej prestiżowej imprezie.

Grupa A

  1. UKS SMS Łódź

  2. ŁKS Łódź

  3. Boruta Zgierz

  4. Kolejarz Łódź

  5. KKS Koluszki

Grupa B

1. AKS SMS Łódź

2. RTS Widzew

3. Róża Kutno

4. SP Widzew 2004

untitled-25. Zjednoczeni Stryków

Dwa najlepsze zespoły zapewnią sobie udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się 3 grudnia 2016.

Róża Kutno
Róża Kutno
Artykuły: 209