Pasjonujące widowisko trampkarzy

dsc_0520

Zobacz galerię zdjęć

W pierwszej połowie prowadziliśmy 3:0. Jednostronne widowisko. Goście nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji. Nasza gra kombinacyjna wytrąciła wszystkie atuty przyjezdnym. Całkowicie zdominowaliśmy środek pola i szybkie kontrataki doprowadziły do łatwego zdobywania bramek. W drugiej połowie zaraz po rozpoczęciu w nasze szeregi wdarło się rozprężenie i szybko straciliśmy 3 bramki. Następnie gra się wyrównana. Ok 17 min drugiej połowy po faulu na naszym zawodniku sędzia odgwizdał rzut wolny. Do piłki doszedł Michał Jurczak i z odległości ok 20 metrów posłał piłkę bezpośrednio do bramki gości. Goool! Prowadziliśmy 4:3. Niestety w końcówce meczu goście rzucili wszystko na jedną szalę i zaczęli atakować całym zespołem. Po jednej z takich akcji padło wyrównanie. Niestety na strzelenie zwycięskiej bramki brakło już czasu i mecz zakończył się remisem 4:4. Dziękujemy naszym zawodnikom i przyjezdnym za stworzenie pasjonującego widowiska.

Róża Kutno
Róża Kutno
Artykuły: 209