4-0 w Ozorkowie

24 października 2016 roku drużyna SL SALOS RÓŻA KUTNO 2004 rozegrała swój siódmy ligowy mecz. Tym razem przeciwnikiem był zespół z czuba tabeli UKS Bzura Ozorków.

Mecz od pierwszych minut przebiegał pod dyktando kutnowskiej drużyny. Na dobrze przygotowanej płycie drużyna Róży Kutno w bardzo dobry sposób konstruowała swoje zespołowe akcje, które kończyły się raz za razem zagrożeniem bramki gospodarzy. Bardzo dobrze dysponowani tego dnia Wasilewski Sergiusz oraz Krygiel Miłosz siali postrach pod bramką Ozorkowa. I właśnie w 8 minucie meczu Miłosz Krygiel umieszcza piłkę głową po dośrodkowaniu ze skrzydła Sergiusza Wasilewskiego. SL SLOS Róża Kutno prowadzi 1 – 0 z Bzurą Ozorków. W 14 minucie spotkania ponownie ta dwójka daje znać o sobie i ponownie Krygiel Miłosz dobija strzał kolegi i jest już 2 – 0 dla Róży. Przez pierwszą część meczu gospodarze byli po prostu bezradni wobec bardzo dobrze grającej obrony zespołu kutnowskiego. Pierwsza połowa kończy się dwubramkowym prowadzeniem Róży Kutno. W przerwie trener Robert Marzec dokonał zmiany wszystkich zawodników co nie wpłynęło na obraz gry kutnowskiego zespołu. Młodzi zawodnicy z grodu nad Ochnią dalej wymieniali dużo podań z pierwszej piłki i w łatwy sposób przedostawali się pod bramkę Ozorkowa. Obstrzał bramki gospodarzy trwał dalej. W 38 minucie gry po stałym fragmencie z rzutu rożnego największym sprytem wykazał się Mikołaj Osiecki, który pięknym szczupakiem zdobył gola na 3 – 0 dla Róży. Kolejne minuty to dalej napór gości ale przed utratą następnych bramek Ozorów ratuje bramkarz albo zawodzi skuteczność kutnowskich zawodników. W końcówce meczu najlepszy tego dnia na boisku zawodnik Sergiusz Wasilewski bierze sprawy w swoje ręce i po pięknym indywidualnym rajdzie od połowy boiska mija jak tyczki slalomowe zawodników Bzury Ozorków i z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki obok wybiegającego bramkarza gospodarzy. SL SLOS Róża Kutno – UKS Bzura Ozorków 4 – 0. Takim wynikiem kończy się dzisiejszy wyjazdowy mecz. Tego dnia kutnowska drużyna był po prostu nie do zatrzymania i nie do ogrania dla zawodników z Ozorkowa.

UKS Bzura Ozorków – SL SALOS Róża Kutno 0 – 4 (0 – 2)

Bramki dla SL SALOS Róża Kutno strzelili:
0 – 1 Krygiel Miłosz – 8 minuta
0 – 2 Krygiel Miłosz – 14 minuta
0 – 3 Osiecki Mikołaj – 38 minuta
0 – 4 Wasilewski Sergiusz – 57 minuta

Skład zwycięskiej drużyny SL SALOS Róża Kutno:
Filipczak Paweł, Gródecki Jakub, Osiecki Mikołaj, Markiewicz Kacper, Zagórowski Emil, , Domański Krystian, Kowalski Dawid, Pasikowski Konrad, Sadowski Kacper, Krygiel Miłosz, Wasilewski Sergiusz, Łykowski Marcin, Wielgosz Krzysztof, Sobczyk Patryk, Sobczak Gracjan, Janowski Kacper, Borowicz Jakub.

Róża Kutno
Róża Kutno
Artykuły: 209