Nagrodzono zawodników KS SL Salos Róża Kutno

W dniu 15 października w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie odbyło się spotkanie podsumowujące osiągnięcia sportowe młodych zawodników KS SL Salos Róża Kutno.W spotkaniu tym brali udział zawodnicy drużyn rocznika 2002/2003 i rocznika 2004/2004 ich rodzice oraz goście zaproszeni.

[su_slider source=”media: 776,777,775,774,773,772″ height=”440″ title=”no”]

Na spotkaniu tym zaszczycili soją obecnością zastępca prezydenta Miasta Kutno Zbigniew Wdowiak oraz członek Zarządu Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Zdzisław Cała. Spotkanie prowadził Wwiceprezes KS SL Salos Róża Kutno Mariusz Guzek.

Na spotkaniu tym dokonano podsumowania osiągnięć  młodych zawodników KS SL Salos Róża Kutno w sezonie 2015/2016 występujących w łódzkiej klasie rozgrywkowej, padły podziękowania dla zawodników ich  rodziców, oraz trenerów za zaangażowanie. Podziękowano także władzom miasta za ogromne wsparcie i zaufanie jakim Klub został obdarzony.

Przedstawiciel ŁZPN na początku: pogratulował osiągniętych wyników sportowych młodym adeptom piłki nożnej z Klubu  KS SL Salos Róża Kutno, wręczył dyplomy i puchary kapitanom drużyn roczników 2002/2003 i 2004/2005 za zajęcie pierwszych miejsc w swoich ligach, (listy zawodników nagrodzonych i trenerów w załączniku). Na ręce przedstawiciela Klubu wręczył dwie bramki do piłki nożnej za prawidłowe szkolenie zawodników, organizację w Klubie i za wkład w rozwój piłki nożnej w województwie łódzkim.

Po przemówieniach wiceprezes Klubu Mariusz Guzek w ramach wdzięczności za dostrzeżenie wysiłku i zaangażowania młodych piłkarzy od dzieci na ręce Pana Prezydenta przekazał szalik klubowy oraz piłkę nożną a autografami piłkarek KS SL Salos Róża Kutno występujących na boiskach III Ligi jako symbol odradzającej się piłki nożnej męskiej i żeńskiej w regionie kutnowskim.

LISTA OSÓB NAGRODZONYCH

Zawodnicy „Róża Kutno” grupy trampkarz którzy w zeszłym sezonie zajęli I miejsce w Lidze

Trener: Jacek Czekalski

  1. BANDACHOWICZ PRZEMYSŁAW
  2. CIEŚLAK PATRYK
  3. DOMŻAŁ KAROL
  4. GRABARCZYK OSKAR
  5. GUZEK PATRYK
  6. JAKUBOWSKI BARŁOMIEJ
  7. JURCZAK MICHAŁ
  8. KOPER JAKUB
  9. KWIATKOWSKI PAWEŁ
  10. OLCZAK WIKTOR
  11. PAWŁOWSKI IGOR
  12. PETIKYAN ARTUR
  13. RADECKI JAKUB
  14. SAKOWSKI DAMIAN
  15. SIENKIEWICZ MIŁOSZ
  16. SOBOTA HUBERT
  17. ŚRODECKI TOBIASZ
  18. STOLARCZYK HUBERT

Zawodnicy „Róża Kutno” grupy młodzik którzy w zeszłym sezonie zajęli I miejsce w Lidze

Trener Robert Marzec

  1. ANIOŁ ADRIAN
  2. BOROWICZ JAKUB
  3. DOMAŃSKI KRYSTIAN
  4. FILIPCZAK PAWEŁ
  5. GRÓDECKI JAKUB
  6. KARBOWSKI OSKAR
  7. KOWALSKI DAWID
  8. KRYGIEL MIŁOSZ
  9. MARKIEWICZ KACPER
  10. OSIECKI MIKOŁAJ
  11. PASIKOWSKI KONRAD
  12. SADOWSKI KACPER
  13. SOBCZAK GRACJAN
  14. SOBCZYK PATRYK
  15. STEFAN MILAN
  16. WASILEWSKI SERGIUSZ
  17. WIELGOSZ KRZYSZTOF
  18. ZAGÓROWSKI EMIL
Obrazek domyślny
Róża Kutno
Artykuły: 151