Jesteś tutaj:
Strona główna: > Osiągnięcia

1994

  • II OIMS Szczecin siatkówka dziewcząt kat.”A” IV miejsce;

1995

  • III OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat.”A” IV miejsce;

1996

  • IV OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat.”A” III miejsce;

1997

  • V OIMS Lubin koszykówka dziewcząt kat.”A” V miejsce;

2000

  • VIII OIMS Łódź siatkówka dziewcząt kat.”B” II miejsce;
  • VIII OIMS Łódź koszykówka dziewcząt kat.”A” II miejsce;
  • VIII OIMS Łódź koszykówka chłopców kat.”A” IV miejsce;

2001

  • IX OIMS Ełk siatkówka dziewcząt kat.”A” I miejsce;
  • IX OIMS Ełk koszykówka dziewcząt kat.”A” III miejsce;
  • XII ŚIMS Warszawa siatkówka dziewcząt kat.”B” II miejsce;
  • XII ŚIMS Warszawa koszykówka dziewcząt kat.”A” III miejsce;

2002

  • X OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat.”B” I miejsce;
  • X OIMS Kraków tenis stołowy debel kat.”B” IV miejsce;
  • VI OIMSF Bydgoszcz piłka nożna kat.”B” V miejsce;
  • XIII ŚIMS Catania (Sycylia) siatkówka dziewcząt kat.”A” V miejsce;

2003

  • XI OIMS Łódź siatkówka dziewcząt kat.”A” III miejsce;
  • XI OIMS Łódź siatkówka dziewcząt kat.”B” II miejsce;
  • XI OIMS Łódź piłka nożna kat.”A” VI miejsce;

2005

  • XIII OIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat.”B” I miejsce;
  • XVI ŚIMS Warszawa siatkówka dziewcząt kat.”B” VIII miejsce;

2006

  • XIV OIMS Lublin siatkówka dziewcząt kat.”A” VI miejsce;
  • XIV OIMS Lublin siatkówka dziewcząt kat.”B” I miejsce;
  • XVII ŚIMS Zagrzeb (Chorwacja) siatkówka dziewcząt kat.”B” III miejsce;

2007

  • XV OIMS Chojnice siatkówka dziewcząt kat.”B” VI miejsce;
  • VIII OIMS Chojnice siatkówka dziewcząt kat.”A” II miejsce;
  • VIII OIMS Chojnice tenis stołowy chłopców debel kat.”A” III miejsce;
  • XVIII ŚIMS Duisburg (Niemcy) siatkówka dziewcząt kat.”B” III miejsce;

2008

  • XVI OIMS Kielce siatkówka dziewcząt kat.”A” V miejsce;
  • XIV ŚIMS Lubliana (Słowenia) siatkówka dziewcząt kat.”B” III miejsce;

2009

  • XVII OIMS Lublin siatkówka dziewcząt kat.”A” III miejsce;

2010

  • XVIII OIMS Płock siatkówka dziewcząt kat.”A” V miejsce;
  • XVIII OIMS Płock siatkówka dziewcząt kat.”B” II miejsce;

2011

  • XIX OIMS Częstochowa siatkówka dziewcząt kat.”A” III miejsce;
  • XIX OIMS Częstochowa siatkówka dziewcząt kat.”B” III miejsce;

2012

  • XVI OIMSF Rzeszów piłka nożna kat.”A” IV miejsce;
  • XVI OIMSF Rzeszów piłka nożna kat.”B” IV miejsce;
  • XX OIMS Gdańsk-Rumia siatkówka dziewcząt kat.”A” II miejsce;
  • XXII ŚIMS Kraków siatkówka dziewcząt kat.”A” IV miejsce;

2013

  • XVII OIMSF Staniątki piłka nożna kat.”A” II miejsce;
  • VIII OIMSF Staniątki piłka nożna kat.”B” VI miejsce;
  • XXI OIMS Wrocław piłka nożna kat.”A” III miejsce;
  • XXI OIMS Wrocław siatkówka dziewcząt kat.”A” IV miejsce;
  • XXI OIMS Wrocław siatkówka dziewcząt kat.”B” V miejsce;
  • Lekkoatletyka Ursynów Mistrzostwa Polski – bieg uliczny 5 km. I miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź II Biegowa Bitwa o Łódź drużyna I miejsce;

2014

  • XVIII OIMSF Łódź piłka nożna kat.”A” V miejsce;
  • XVIII OIMSF Łódź piłka nożna kat.”B” II miejsce;
  • XXII OIMS Rzeszów piłka nożna kat.”A” II miejsce;
  • Lekkoatletyka Bydgoszcz Mistrzostwa Europy Głuchych III miejsce;
  • Lekkoatletyka Bydgoszcz Mistrzostwa Europy Głuchych – drużyna IV miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź Maraton I miejsce;
  • Lekkoatletyka Dziwnów 4 mile I miejsce;
  • Lekkoatletyka Dziwnów 4 mile – drużyna II miejsce;
  • Lekkoatletyka Łódź Bieg Fabrykanta II miejsce;

2015

  • XIX OIMSF Rumia piłka nożna kat.”B” IV miejsce;
  • XXVI ŚIMS Turyn (Włochy) siatkówka dziewcząt kat.”B” VI miejsce;
  • XXIII OIMS Świętochłowice siatkówka dziewcząt kat.”B” VII miejsce;
  • XXIII OIMS Świętochłowice tenis stołowy chłopców – debel kat.”A” III miejsce;
  • XXIII OIMS Świętochłowice tenis stołowy dziewcząt kat.”B” III miejsce;

2016

  • XX OIMSF Lubin piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” I miejsce;
  • XX OIMSF Lubin piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”A” VI miejsce;
  • XX OIMSF Lubin piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”B” II miejsce;
  • XX OIMSF Lubin piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”C” II miejsce;
  • XX OIMSF Lubin Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii C chłopców uznano Miłosza Krygiel i  w kategorii B chłopców uznano Patryka Cieślaka z Róża Kutno
  • XXI IIMS Ełk piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” I miejsce;
  • XXI IIMS Ełk piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”B” grupa I-  I miejsce;
  • XXI IIMS Ełk piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”B” grupa II-  II miejsce;
  • XXI IIMS Ełk piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”C” I miejsce;
  • XXI IIMS Ełk piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”A” I miejsce;
  • XXI IIMS Ełk piłka siatkowa dziewcząt kat.”B” –  III miejsce;
  • Najlepszym zawodnikiem XXI IIMS Ełk w kategorii B chłopców uznano Artura Petikyana zawodnika SL SALOS „Róża Kutno”.
  • Najlepszym zawodnikiem XXI IIMS Ełk w kategorii C chłopców uznano Sergiusza Wasilewskiego zawodnika SL SALOS „Róża Kutno”.
  • XXIV OIMS Łódź piłka nożna 11 osobowa chłopców kat.”A” IV miejsce;
  • XXIV OIMS Łódź piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”B” I miejsce;
  • XXIV OIMS Łódź piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”C” I miejsce;
  • XXIII OIMS Łódź piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” I miejsce;

2017

  • XXI OIMSF Żerków piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” I miejsce;
  • XXI OIMSF Żerków piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”B” III miejsce;
  • XXI OIMSF Żerków piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”B” I miejsce;
  • XXI OIMSF Żerków piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”C” I miejsce;
  • XXI OIMS w FUTSALU drużyna piłki nożnej 6 osobowej chłopców kat.”C” otrzymała PUCHAR WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO. Zostaliśmy uznani drużyną o największych walorach sportowych w XXI OIMS w FUTSALU.
  • XXIX ŚIMS Sevilla (Hiszpania) piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” I miejsce
  • XXIX ŚIMS Sevilla (Hiszpania) piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”B” III miejsce
  • XXII IIMS Żyrardów grupa I piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” I miejsce
  • XXII IIMS Żyrardów grupa II piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” III miejsce
  • XXII IIMS Żyrardów piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”B” I miejsce
  • XXII IIMS Żyrardów piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”A” I miejsce
  • XXII IIMS Żyrardów piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”C” I miejsce
  • XXII IIMS Żyrardów otrzymaliśmy puchar „Fair Play”
  • XXV OIMS Kraków piłka nożna 11 osobowa chłopców kat.”A” II miejsce
  • XXV OIMS Kraków piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”C” II miejsce
  • XXV OIMS Kraków piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”B” I miejsce
  • XXV OIMS Kraków piłka siatkowa dziewcząt kat.”A” VI miejsce
  • XX ORSAS Ełk animatorzy sportupiłka nożna – I miejsce

2018

  • XXII OIMSF Suwałki piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” I miejsce;
  • XXII OIMSF Suwałki piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”B” I miejsce;
  • XXII OIMSF Suwałki piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”A” II miejsce;
  • XXII OIMSF Suwałki otrzymaliśmy puchar „Fair Play” oraz nagrody dla najlepszego zawodnika Patryka Cieślaka piłka nożna kat. A i Natalia Otto piłka nożna kat. A
  • XXIX ŚIMS Kraków piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”B” III miejsce
  • XXVI OIMS Kutno piłka nożna 11 osobowa chłopców kat.”B” I miejsce
  • XXVI OIMS Kutno 1 piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” I miejsce
  • XXVI OIMS Kutno 2 piłka nożna 6 osobowa dziewcząt kat.”A” III miejsce;
  • XXVI OIMS Kutno 3 piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”A” II miejsce
  • XXVI OIMS Kutno 2 piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”A” III miejsce
  • XXVI OIMS Kutno 1 piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”A” V miejsce
  • XXVI OIMS Kutno piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”B” IV miejsce
  • XXVI OIMS Kutno piłka nożna 6 osobowa chłopców kat.”C” V miejsce
  • XXVI OIMS Kutno piłka siatkowa dziewcząt kat.”A” VI miejsce
  • XXVI OIMS Kutno tenis stołowy singiel DOMANIEWSKA  Zofia kat.”C” III miejsce
  • XXVI OIMS Kutno tenis stołowy debel DOMANIEWSKA  Maria  kat.”A” III miejsce
  • XXVI OIMS Kutno tenis stołowy debel DOMANIEWSKA  Zofia kat.”C” III miejsce
  • XX ORSAS Żyrardów animatorzy sportupiłka nożna – I miejsce

10 czerwca 2017 roku w Belwederze, z okazji jubile­uszu 25-lecia odbyło się spotkania prezy­denta RP Andrzeja Dudy z 80-osobową delegacją SALOS RP. Za wybitne zasługi dla rozwoju kultu­ry fizycznej, za działalność społeczną na rzecz upowszechniania sportu i turystyki wśród dzieci i młodzieży prezydent wrę­czył odznaczenia państwowe.  Brązowy Krzyż Zasłu­gi: otrzymał, ks. Henryk Chibowski sdb.

19 czerwca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie odbyło się spotkanie ministra Witolda Bańki z delegacją SALOS RP, który honoro­wał odznakami „Za Zasługi dla Sportu” 15 salezjańskich ani­matorów sportowych, a wśród nich: od­znaka brązowa: ks. Henryk Chibowski, Mariusz Guzek.

24 czerwca w Domu Salezjańskim w Łodzi odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 25-lecia SALOS RP połączone z Ogólnopolską Konferencją Naukową „Sport w perspektywie św. Jana Pawła II i św. Jana Bosko”. W drugiej części spotkania łódzki kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski wręczył Medale Komisji Edukacji Naro­dowej za szczególne zasługi dla edukacji i wychowania osobom zaangażowanym w dzieło SALOS RP. Otrzymali je: Radosław Saganiak, Robert Kozicz , Robert Marzec. Natomiast odznaczenia PZPN wręczył: były minister sportu p. Mieczysław Nowicki, srebrną odznakę otrzymał: Jacek Czekalski, a brązową Tomasz Kaba.

W dniu 20 października 2017 roku w Ełku Prezes SALOS RP Zbigniew Dziubiński wręczył Medal Komisji Edukacji Naro­dowej za szczególne zasługi dla edukacji i wychowania otrzymał Marzec Robert Marcin Marzec.

Top